** Penzion Tara ubytování Praha 1-Josefov

Penzion Praha 1-Josefov  Tara Ubytování v Praze penzion Tara :
Penzion Tara se nachází v samém středu historické Prahy mezi Václavským a Staroměstským náměstím, v blízkosti významných pražských kulturních památek jako Orloj, Karlův most, Pražský hrad. Penzion je vhodný pro individuální turistiku i pro skupinové výlety.

Penzion Tara Praha Josefov ubytování :
Ubytovat se můžete v 1- až 7-lůžkových pokojích, které se nachází ve 2., 3. a 4. poschodí. Všechny pokoje jsou vybaveny lednicí, zařízení na přípravu čaje a kávy a základním nádobím (talíře, šálky, příbory). Celková kapacita penzionu Tara je 45 lůžek. Pokoje mají vlastní příslušenství. Z pokojů ve 4. poschodí je zajímavý výhled na město. Nově v nabídce ubytování typu dorm také s vlastním příslušenstvím.

Tara penzion ubytování v Praze služby :
Provoz recepce je Po - Ne 9 - 20 hodin, odbavení nočních příjezdů zajištěno. Recepce po dohodě s klientem ráda zprostředkuje veškeré služby pro turisty, včetně výletů, kulturních akcí a dopravy. Způsobná zvířátka jsou vítána. V penzionu není výtah, placené parkování lze zajistit v blízkosti penzionu. Lze platit v hotovosti nebo platebními kartami .

Praha Josefov ubytování Tara penzion stravování :
Ubytování je bez snídaně. Snídani lze objednat, cena snídaně na pokoj 75,- Kč / osoba. Ostatní stravování vlastní, něco malého si lze připravit přímo v penzionu nebo se lze stravovat v okolních restauracích.

Dovolená v Praze ubytování Josefov Penzion Tara aktivity v okolí :
V okolí penzionu se nachází množství restaurací, kaváren a klubů, ale i nepřeberné nákupní možnosti. Možno využít MHD, stanice metra Můstek je vzdálena 2 minuty chůze od penzionu Tara. Speciální služby, které Vám v penzionu zajistí - Rezervace tenisového kurtu v dosahu městské dopravy s možností vypůjčení rakety a míčků. Možnost zajištění odborného trenéra. Zprostředkování celého spektra adrenalinových akcí, včetně parašutistických a leteckých disciplin. Soukromý průvodce Prahou. Všechny tyto a další služby za velmi příznivé ceny.
Penzion Praha 1-Josefov  Tara - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 1-Josefov  Tara - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 1-Josefov  Tara - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 1-Josefov  Tara - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 1-Josefov  Tara - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 1-Josefov  Tara - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 1-Josefov  Tara - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou